| LOOL_5122 a întrebat:

Hey! la jocul World of warcraft Cataclysm nu ma lasa sa ma conectez la server nu stiu de ce.Am instalat jocul am schimbat realmistul, serverul (4.0.3) si tot nu imi merge. I-mi puteti explica pas cu pas totul "de la A la Z". Promit funda + vot!

Răspuns Câştigător
| SethMC a răspuns:

Fi atent dupa ce ai instalat jocu si ai schimbat realmlistu trebuie sa iei un fel de crack de pe serveru respectiv si il bagi in loc de wow.exe dupa aia intri in ala scrii contul si gata xD PS:acel "crack" il gasesti la sectiunile connection guild sau How to connectbig grin

1 răspuns:
| Mousee a răspuns:

Pai.tre sa platesti ca sa joci, stii nu?