| theLITTLEsunShine a întrebat:

Hey! Sallz! La Barn Buddy de pe Facebook scrie ca Pit Bull-ul poate fi mituit prin "caine treteaza". Cum adica?
Raspunsul corect primeste Funda + Vot.

Merci anticipat!

happy

2 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Te înșeli. Spune că nu poate fi mituit.Acele „câine tretează" este trauds prost.Adică nu poate fi mituit sau distras cu jucării sau mâncare ceva de genul.e o traducere proastă făcută de ei. Oricum acele jucării sau acea mâncare nu a apărut încă.
Sper că te-am ajutat happy

| dany3la a răspuns:

Adica poti sa-l inlocuiesti cu celelalt caine si sa-ti fie el caine de pazahappy Este ca si la cainele normal, trebuie sa-i dai de mancare.