| Pitri001 a întrebat:

Hey salut stie careva(care se joaca honey monstee)la ce level faci a 6a camera? e un joc de pe hi5 aa si stiti vreun program de hack pentru el sa fac bani albastrihee hee dau fundahee hee

3 răspunsuri:
| мιcυтѕαααα a răspuns:

Pitri, imi dai te rog frumos si mie poza ta? Te rog! Imi place mult! Multumesc! Scuze da' nu stiu raspunsu' la intrebarea ta.

| Pitri001 explică (pentru мιcυтѕαααα):

Nu-i nimicwinking scuze nu-mi merge sa dau linkuri da dai pe google la imagini charming kitty si iti alegiwinking bafta

| мιcυтѕαααα a răspuns:

Mersi! Am gasit si poza ta! kiss kiss