| mendor a întrebat:

Hey! Spuneti-mi urgent niste jocuri cu detectivi in care sa rezolvi cazuri...L.A Noire il stiu. Funda la cel mai bun joc.

4 răspunsuri:
| Stefania_Cofaru_1990 a răspuns:

Daca ai facebook poti intra pe criminal case.

| Sakal1999 a răspuns:

Ai putea incerca de exemplu mafia 2 nu e chiar cu detectivi te poti uita la trailer pe youtube eu am jucat si mafia si mafia 2 si acum astept mafia 3 e un joc fain care te prinde tu esti un italian care a venit in america cu familia lui te numesti Vitto dar nu mai lungesc e marfa jocu dar sa stii im mafia 2 te numesti Vitto in mafia te cheama tommy in fine e un joc care merita jucat

| SilviuIulian2015 a răspuns:

Connect: SaMp.DiaVoLa.Ro

| mendor explică:

Am terminat mafia 2 ...altceva?