| AlexNet74 a întrebat:

Hey, stiti cum as putea sa inregistrez ceea ce aud in boxe? gen o melodie de la un joc, sau asa... exista vreun program pentru asta?

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Descarci si folosesti fraps-ul. Filmeaza in joc tot cu audio. Apoi uploadeaza video-ul pe youtube si apoi scrii pe google: download youtube mp3. Ii dai paste la video si ti-ai facut cu MP3.

Sau mai simplu, daca este o muzica dintr-un joc, sigur o poti gasi pe youtube deja inregistrata.

1 răspuns:
| TheSoldier a răspuns:

Daca vrei doar audio si ai win xp dai la start---> all programs--->entertaiment--->si cv gen sound recorder. Acolo poti inregistra sunetul din boxe.