| stefanyparis a întrebat:

Hey stiti vreun site unde poti verifica cine ti-a dat unsubscribe pe youtube sau l-a cine te-ai abonat si nu s-a abonat la tine?
mersii **

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Canalul utilizatorului...pe aceeasi bara arata abonatii tai si numarul de vizualizari.
In dreapta, contul tau, clic/abonamente, vezi la cine te-ai abonat.

| Nucreeed a răspuns:

Cred ca doar daca esti partener cu ei ai acces la un site ca asta...iar in Romania merge parteneriatul cu youtube dar e mai complicatstraight face