| Yul_De_1995 a întrebat:

Hey toata lumea am o problema dar nu stiu cum sa o rezolv asa ca poate ma ajutati voi oricum la cs vreau sa fiu admin pe un server mod respawn serverul este foarte bun dar faza proasta e ca nu are admin si lumea isi face de cap cu codurile asa ca vreau sa imi spuneti ce trebuie sa fac ca sa fiu admin

2 răspunsuri:
| 1ull1 a răspuns:

Du-te pe forummul lor ( IN CAZ CA AU) si fa o cerere admin dar strange niste ore sa fii activ! Imi poti spune sv poate te ajut mai mult!

| Yul_De_1995 explică (pentru 1ull1):

Ba iuli a fost demult si nu mai stiu sv cred ca era cs.bestial respawn ceva de genu oricum mersi de ajutor big grin