| Galbenu_Alex_1995 a întrebat:

am gasit un nou hack de metin 2 ro mia exact un multihack are level bot fish si multe altele pentru contact add:kennt1995(nu este gratis vreau iteme/conturi pe metin)

3 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

Tu pe cine crezi ca prostesti?+ ca daca aveai hacku si astea iti faceai iteme cu el si restullaughing

| Galbenu_Alex_1995 explică (pentru Amplifier):

LOL am specificat este un multi hack si este 100% sigur am de doi ani hackul si nu am patit nimic nu am nici poze bine ca sunt eu prost si voi destepti...si am cerut iteme pentru hack deoarece sa iti faci cont pe acel site este 3 euro dar oricumce ma chinui sa explic la niste copii...P.S. nu poti sa faci iteme/yang cu acest hack este pentru cei care nu vor sa triseze.Doar creste si mai are niste functii+buffbot+fishbot

| Noxed a răspuns:

In primul rand esti un prost si daca trisezi nu poti primi report sau blocarea contului te sfatuiesc sa nu mai folosesti pentru ca nimeni nu baga bani doar pentru cateva iteme si putini yang