| Miaimancatbanana a întrebat:

Hey TPU,am incrput Gta:San Andreas (Grand Threat Auto:San Andreas),am ajuns la misiunea 10, aia unde vopsesti o masina,si mergi cu ea la unu,si trebuie sa apas in sus,jos,stanga,dreapta,dar eu nu ma pricep asa bine,asa ca nu pot trece de ea,nu stiti cum sa trec de ea, Va rog ajutati-ma!
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Codblackops a răspuns:

Apesi pe numerele din dreapta, 2-jos 8-sus 6-dreapta 4-stanga

| Miaimancatbanana explică (pentru Codblackops):

Mersi,dar faza e ca la laptopul meu nu am numere in dreapta, doar daca imi cumpar o tastatura cu numere in dreapta!
Oricum mersi

| Codblackops a răspuns (pentru Miaimancatbanana):

Schimba controalele din optiuni.

5 răspunsuri:
| JeleUUU a răspuns:

Incearca sa prinzi sagetile in casuta aia...sau cauta pe internet misiunea gata facuta si bag-owinking

| rzvN3k a răspuns:

Se poate sa iei o salvare dar incearca sa faci tu misiunea ca nu e asa grea...te uiti dupa sageti si cand sageata este in cerc (nu trebuie sa fie perfect centru dar cel putin sa fie in interiorul ei) apesi si tot asa...pana la urma o sa iti iasa bafta!

| Miaimancatbanana explică:

Sau sa nu o fac, sa trec la uramtoarea misiune, se poate? daca da atunci raspundeti-mi