| xXyOnutZhXx a întrebat:

Hey TPU am instalat imvu si cand vreau sa intru in el imi spune:it appears that IMVU has crashed. would eu like to restart IMVU
si daca dau yes imi apare de fiecare data la fel straight face ce sa fac ca sa mearga dau funda si vot!

1 răspuns:
| GabrielVoicu a răspuns:

Daca nu merge in nici un mod incearca sa il dezinstalezi, restartezi pc-ul apoi il instalezi din nou. Ai grija ca in folderul unde a fost instalat sa nu mai fie nici o urma de IMVU. Succes