| anneAlb a întrebat:

Am nevoie de un cont stardoll cu lvl peste 50 macar cu 18 sd nu conteaza. Va rog mult! Dau si eu un cont de lvl 24, daca nu ma credeti cautati, se numeste anneAlb. Va rog mult. Trimit parola de pe contul anneAlb, o data ce am primit numele de uitilizator si parola prin mesaj privat pe TPU sau daca nu merge prin mesaj pe stardoll. Promit ca va dau parola dupa ce verific daca merge. Cei care vor sa imi trimita mesaj pe stardoll sa imi raspunda la intrebare sa sa imi zica cum se numesc pe stardoll ca sa dau funda. Va rog mult!

2 răspunsuri:
| Anonimsilver a răspuns:

Nimeni nu iti va da un cont de Stardoll cu nivelul asta mai ales ca ai putea sa pacalesti lumea, de ce ai nevoie de un cont?

| anneAlb explică:

Pentru ca m-am blocat la o misiune