| g2br13l a întrebat:

am o intrebare care este asa : Am jocul NFS World si imi mege dar numai un pic dupa aceaia imi apare blue screen de ex mi-am facut profilul imi aleg masina fac o cursa (sprint) si dupa ce o gastig ma lasa sa ma plimb in oras dar cand dau in alta cursa imi apare blue screen ce sa fac? p.s

3 răspunsuri:
| DjZyZu a răspuns:

Nu prea stiu in cazul asta de obicei NFS world merge bine la multe persoane poate ca este de la placa video prea mica si nu suporta unele rezoluti...

| g2br13l explică (pentru DjZyZu):

Mersi mult poate ca este aceasta problema

| DjZyZu a răspuns (pentru g2br13l):

Npcwinking