| ShooterGirl a întrebat:

am o intrebare cum fac sa ninga in Minecraft? Am modul WinterCraft si la globuletul acela cu casa si copacul cand dau pe el ploua nu ninge, ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| Bernardus a răspuns:

Pe minecraft nu ninge separat de ploaie. Cand ploua in zonele inzapezite ninge, dar nu poti sa faci sa ninga oriunde

1 răspuns:
| lockdown a răspuns:

Mergi la folderu minecraft.dai click dreapta..si alegi DELETE...cea mai mare porcarie de joc.de 2 bani..incearca si tu ark...sau the forest..stranded?