| ConducereaLumi a întrebat:

am o intrebare laughing pentru cei care au gta Romania de ce nu-mi merge a doua misiune cu telefonul? sad

Funda celui care ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Gta Romania este un Gta obisnuit care a fost modificat insa, i s-au adaugat moduri noi plus multe altele. Misiunile sunt aceleasi ca la Vice City.
Posibil sa nu iti mearga din cauza versiunii tale de Gta.Nu cred ca au tinut cont si de misiuni cand l-au modificat s-ar putea sa nu iti mearga.
Daca vrei sa faci misiuni ar trebui sa scoti versiunea originala.

Bafta!

2 răspunsuri:
| ConducereaLumi explică:

La mine nu se blocheaza la misiuni sunt scrrise si in romana (prima care am avut ocazia sa o fac) si app daca va ajuta cu cv este facut de unu remus
email: remmy_manea@yahoo.com
am incercat sa dau de el da nu l-am gasit

| Petrica123 a răspuns:

Poi,in Gta Romania nu se poate face misiuni chiar daca iti apar calculatorul se blocheaza dupa ce intri in misiune.Este din cauza jocului