| frumusikgirl1 a întrebat:

Hey tpu..am o problema la contul de facebook. Cred ca il mai foloseste cineva deoarece cand am intrat pe facebookul meu am gasit o convorbire pe care nu am avut-o si si suna cam asa,, ce faci ba j****e sunt eu cristi`` si nu stiu cum sa fac sa aflu daca e adevarat. Vreun sfat ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce mai vrei sa afli daca este pe pagina ta de facebook?
Schimba parola la facebook!
Intra la setarile contului aici https://www.facebook.com/settings?ref=mb Click pe ->Editeaza in dreptul la ->PAROLA -> introduci parola veche iar apoi parola noua. Enjoy!

2 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Schimba parola ...sti de unde?
de unde te deloghezi ai acolo si optiuni cont de acolo schimbi parola pom1234pom cam asa sa fie
de esemplu

| Nairelua a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi parola, numele si emailul.Sau poti sa-ti sergi contul si sa-ti faci unul nou, dar asa ve-i pierde toate datele.