| Violeta_Stanciu_1997 a întrebat:

Am o problema legata de calculator. De cand am luat un filmulet de la o colega nu mai pot intra in documentele mele. Pot intra peste tot dar acolo nu, mi se reseteaza tot. Desi acela nu avea nimic nu era cu virusi sau ceva de genu. Insa nu stiu de la ce este. sad sad Aveti vreo idee? crying Help me please puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| jokerulvlad a răspuns:

Are virusi alta problema nu poate fi doar daca nu ai blocat tu. dar virusi sigur