| TeenTitans2002 a întrebat:

Hey,TPU, am o problema pe laptop. Aveam in el descarcat de mai mult timp Cs 1.6 si acum incerc sa intru in cs si imi apare imaginea iar dupa un timp in care astept mi se face ecranul alb si ma scoate inapoi pe desktop. Si am incercat sa il descarc de pe alt site si tot nu merge, face la fel. Ce pot sa fac sa imi mearga?

1 răspuns:
| TheSlasher a răspuns:

Inseamna ca e o problema de la setari sau de la site daca vrei iti dau eu un site de pe care mi-am instalat si eu CS1.6