| Teodoruka2001 a întrebat:

Am o problema URGENTA!
Am cont pe jocul My free zoo. Si am vazut ca este hack pentru bani si diamante. Dar nu gasesc hack doar dinalea ca trebuie sa trimiti SMS cu telefonul. Nu e GRATIS. Daca stiti undeva unde pot sa gasesc hack-ul GRATIS ma refer sa nu trimit SMS cu telefonul. Vreau LINK EXACT!

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!
Pupici :* :* :*.

1 răspuns:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Alea sa trimiti SMS etc. sunt tepe...
nu are rost sa dai, hackuri exista dar nu sunt gratis. si nu prea sunt hackuri bune pe net. Majoritatea hackurilor sunt : Virusi/Keylogger/Defecte