| OnLy a întrebat:

am si eu o intrebare:

De ce nu mai merge s0beitu' in San andreas multiplayer?

Cand intru in el imi iese din Sa-mp

Răspuns Câştigător
| The16 a răspuns:

Salut! Deci vrei sa zici ca ai instalat s0beit si cand intrii pe un server iti iese din joc.Sau iti da eroarea aia cu Don't Send ca daca iti da eroare asta inseamna ca nu ai bagat imaginea daca nu iti da eroare a asta inseamna ca este o alta ersiune a s0beitului.
Uite ia versiunea asta si iti garantez eu ca iti merge daca nu inseamna cca nu l-ai bagat tu bine http://www.filecrop.com/mod-sobeit-4.2.0.0.html.