| Teodora109876 a întrebat:

Am si eu o intrebare puppy dog eyes
Mi-am downloadat GTA SAN ANDREAS, iar cand dau click pe el sa ma joc imi apare o eroare :

The following program has performed an action that requires Windows to temporaily change the color scheme to Windows 7 Basic.

Windows will automatically change the color scheme back to Windows Aero when this program or other programs performing similar actions are no longer running.

Ce ar trebui sa fac? :-s.

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si iti intra in joc? Zi exact ce se intampla.Da eroarea si dupa aia? Intra in joc? Daca da, dupa ce iesi din el e ceva schimbat?

| Teodora109876 explică (pentru Wehrmacht):

Nu îmi intră deloc! Am windows 7.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Teodora109876):

Nu stiu daca merge...am avut si eu o problema similara incearca asta:

Dai click dreapta pe icoana de start a jocului("nume joc".exe) dai properties, du-te la compatibility si bifeaza Disable visual themes si disable desktop composition.