| KHID a întrebat:

Am si eu o intrebarehappy. Spuneti-mi si mie cateva jocuri online.Dar sa fie frumos (fara sa ma plictisesc de el). Ceva gen counter strike, metin...

Răspuns Câştigător
| SebbyHere a răspuns:

Minecraft(poti sa joci si in singleplayer)iti recomand minecraft sp vers.1.3.2 ASA deci:Minecraft, sa-mp, mta san andreas, mafia 2 multiplayer, nfs world, world of warcraft... Funda?

1 răspuns:
| Şi_Atât_RobytZu_1997 a răspuns:

Clar combat arms! E un joc de genul coutner strike-ului cu echipe de 4 - 8, și prima echipă care face un număr de kills ( 50 - 140 ) câștigă!
Mai sunt modelități de exemplu unde aveți 15 secunde să vă ascundeți iar apoi 2 dintre voi sunt infectați ( depinde de noroc ) și trebuie să vă infecteze și pe voi!