| Denn14 a întrebat:

am si eu o problema cu pc se stinge singur si nu stiu din ce cauza am crezut k este din cauza prafului l-am curat si nimic nu stiu ce sa ii mai fac aveti vreo idee? plz vreau raspuns urgent fundita

4 răspunsuri:
| alex890 a răspuns:

Daca ai antivirus incearca sa scanezi sistemul si sa elimini ce virusi ai. daca ai multi trebuie sati instalezi windowsul.Bye

| catshome a răspuns:

Incearca sa umbli la placa de baza si la procesor (de obicei cand nu sunt prinse bine sau altceva calculatorul se stinge). BAFTA!

| nesprit a răspuns:

Ai un virus foarte periculos calul troian asa se numeste scapi de el doar daca instalezi din now windowsu'

| Denn14 explică:

Mersi mt pentru sfaturi happy