| The16 a întrebat:

Am si eu o problema daca pot sa ii zic asa. Mi-am descarcat cateva jocuri dupa " mobile 9 " pentru telefon. Leam bagat in telefon de pe calculator si la majocitattea jocurilor in loc sa se instaleze jocul se instaleaza un program sau un browser nu stiu ce e " UC Browser " si numeste. Ce as putea face sa nu se mai instaleze acesta sau ce inseamna?

1 răspuns:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Nu prea poti sa faci multe eventual uitate pe site sa nu fie o casuta de bifat cu include "" daca nu este incearca sa descarci de pe google play. totusi nu toate siturile da si cea ce zice in descriere.