| мιcнєℓℓє a întrebat:

Am si eu o problema pe facebook.cand cineva care nu imi este prieten imi intra pe pagina de utlizator ii aparebig griniana nu face publică decât o parte din informaţiile profilului său. Dacă o cunoşti pe Diana, adaug-o ca prietenă. As vrea sa nu imi mai apara asa. da nu se poate.nu e nici'o problema tot dau fundita celui care imi raspunde primulwinking

Răspuns Câştigător
| Muzză a răspuns:

Urmeaza pasii :
Contul meu > Setarile de confidentialitate > Partajarea pe Facebook > dai Toata lumea sau, de preferat, Recomandat.
Si'ti iese. da'mi un msj daca mai ai nelamuriri happy