| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemuta cu Minecraft.Cand deschid o lume in LAN,vreau sa joc doar eu singur,sa fac episoade, dar problemuta e ca apare numele deasupra fiecarui player.Cum pot sa scot numele de deasupra capului? Dau funda

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Cand esti in Minecraft, intra la setari in Multiplayer si o sa iti apara acolo niste setari.

3 răspunsuri:
| Skullduggery a răspuns:

Cand joci pe server, dai la optiuni la multiplayer si vezi acolo.

Sper ca te-am ajutat!

| Mateescu_Catalin_1975 a răspuns:

Pai nu mai juca il LAN sau apasa f1
sa nu se mai vada nimic (nu se vai vede ni bara cu iteme de jos)

| anonim_4396 explică (pentru Mateescu_Catalin_1975):

Si daca joc LAN sau pe SErver tot se vede!