| StyLLeZoR a întrebat:

Am vazut la un prieten o bara laterala in care avea diferite lucruri de ex : diferite cpu, niste jocuri, vremea si alte chestii, de unde as putea face si eu rost de o astfel de bara pentru windws xp?

3 răspunsuri:
| Aniu a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru Windows XP. Vista sau 7winking

| Th3H4ckerB0y a răspuns:

Daca ai vista sau 7 ai automat.daca ai Xp ia-ti google desktop si iti pui vremea. poze. ceasul. ce vrei tu da-mi funda

| Waarior25 a răspuns:

Se numeste RainMeter... In el poti baga diferite addonuri. Il am si eu si nu afecteaza functionarea pc-ului happy