| AdZi a întrebat:

Aseara jucand counter strike, dintr-o data mi-a iesit din joc pur si simplu, iar cand am intrat din nou in cs, ecranul era plin cu "purici" cum s-ar spune si nu mai pot iesi din joc iar problema persista. Iar intrebarea mea este : am luat distroy sau mi s-a ars placa video? APROPO Nu Aveam Cfg, Iar in momentul in care sting Pc-ul imi apare ceva cu Microsoft Narrator! Va rog sa-mi spuneti care este problema. FuNDA +VOT!

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Cred ca ai luat pica (este tot la fel ca destroy-ul doar ca mult mai mortal, nu merge scos, decat prin reinstalare.

Dupa ce il reinstalezi si apare tot la fel inseamna ca placa video e arsa sau numai este buna.
Bafta!

1 răspuns:
| AdZi explică:

Mersi Chimie, l-am reinstalat si functioneaza!