| madalinaaa18 a întrebat:

asta este o intrebare pentru cine joaca stardoll.
Daca vreau sa ma fac superstar de stardoll si pun numarul meu de telefon, imi ia din creditul de pe telefon? Sau imi vine factura de platit?

Răspuns Câştigător
| isabela123 a răspuns:

Buna! Eu am fost super star. Deci. Dacă ai abonament la telefon, o sa faci cost suplimentar si o sa vina plata printr-o factura, la sfarsitul lunii cand platesti abonamentul. Daca esti pe cartela, o sa iti ia din creditul de pe telefon. Dac a esti pe cartela, sunt sanse sa iti ia din credit si sa nu te faca superstar. Dar daca esti pe abonament cu siguranta o sa devi superstar, dar o sa depaseasca pretul scris de ei acolo. Parca eu a hm dat 15 lei sau ceva de genul acum doi ani, dar mi-a aratat pe factura mai mult. Sper ca te-am ajutat, bafta! :*