| Ker0s3x a întrebat:

HEy TPU! Aveti idee de ce nu merge nici un metin? am downloadat acum Metin2 XPM si cand vreau sa intru in el, apas pe acea iconita unde scrie Metin2XPM si nu se intampla nimic.AM dat un restart la pc si s`a sters acel fisier.L-am reinstalat si cand dau pe el imi apare daca vreau sa-l sterg.Am mai downloadat un metin acum cateva zile si la fel a facut, cand am dat pe starter nu s-a intamplat nimic si s-a sters.Ce sa fac? FUNDITA

1 răspuns:
| lKenzo a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut si mie imi face la fel si nu gasesc nici'o explicatie daca stie cineva cum sa rezolve aceasta probleme ma poate contacta la id andr3y.1997