| GeorgeCip a întrebat:

ca sa mearga BadBoy v 4.2(hack counter strike) trebuie neaparat counter strike 1.6?

Răspuns Câştigător
| Em1neM a răspuns:

Trebuie cs 1.6 non steambig grin funda?

2 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Nu, trebuie de la 1.3 in sus pentru ca alea de la 1.3 in jos nu au program de detect file
da ai grija, nu trebuie sa fie steam, non-steam neaparat adica fara licenta, ca daca ai licenta ti-l detecteaza si nu poti intra pe el
bafta!winking

| GeorgeCip explică (pentru F1rstBlooD):

Totusi pe 1.6 daca dau end in joc ca sa activez ma da pe alt sv. daca miai putea da un cs 1.6 care sa mearga si hacku dau funda automat