| Delotto_Ronny_1989 a întrebat:

care imi da si mie o copie de fortnite save the world gratis?, ca daca il aveti cumparat si cand upgradati jocu va da friends code.Steam: thegamingstar11
big grinD

2 răspunsuri:
| randomgui a răspuns:

Tu ai venit aici ca sa cersesti?

| mario366 a răspuns:

Man...nu primesti o cheie gratis, doar daca iei bundel si primesti 4 nimeni nu o sa isi ia bundel sa dea random la oricine zau, adica daca iti iei sa joci singuri iti iei normal, daca iti iei bundel iti iei sa joci cu 4 prieteni sau altfel poti sa iti iei 2 chei daca vrei sa joci cu inca cineva.