| wPapy a întrebat:

Care se stie bine cu Cs-ul? Am o problema...Cand vreau sa intru pe un server (surf.cs16.ro) imi apare o eroare :,, Kicked, reason: You have not entry to this server" Ce trebuie sa fac sa pot intra sa ma joc?

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Primesti kick deoarece numele cu care vrei sa intri e rezervat pentru altcineva. schimba-l cu comanda "name vasile".

| wPapy explică (pentru Zangetsu):

Am incercat sa-l schimb dar nu merge...

| Zangetsu a răspuns (pentru wPapy):

Ce nu merge, sa schimbi nickul?

| wPapy explică (pentru Zangetsu):

Degeaba schimb nickul ca tot nu merge...

| 4ndr33y a răspuns:

Serverul este plin, sunt valabile numai sloturile si primesti automat kick.

| luck96 a răspuns:

Ai facut tu ceva si ti-o dat Kick, uitate in consola dupa ce iti da iar mesajul asta sa vezi cat dureaza si daca mai vrei sa joci pe alt server surf incerca pe Surf.alphacs.ro.

| wPapy explică (pentru luck96):

Dupa ce incerc sa intru ma scoate si in consola scrie :
Connecting to
Connection accepted by
*Invalid Passworld!
Kicked :''You have no entry to the server...''
P.S.1 : Nu am admin pe acest server
P.S.2 : Pe alte servere pot sa intru