| Woobitz a întrebat:

Hey TPU.Ce jocuri ar merge pe un pc
windows 7 ultimate 32-bit(6.1,build 7600, Intel(R) celeron(R) e1500 @2. 20Ghz(2cpus).~2.2Ghz, ram memory (2048mb),directx 11, NVIDIA GeForce 210 GeForce210 integrated RAMDAC video memory 1745 MB,, curent display mode 1920X1080 (32 bit) (60 Hz)
Vreu niste jocuri cat de cat faine

3 răspunsuri:
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

.Poi procesoru si Ramu sunt cam slabe..in schimb placa video e buna.Ti-ar merge ceva jocuri, dar nu toate...

| Woobitz explică:

Pai Mastyy mario am jucat deci. altu
SI nu fi egoist prin raspunsu dau ai dat de inteles ca am pc varza (poate)
Si b34tdownlv3 zi-mi niste jocuri ce crezi ca mi-ar merge pe pc meu
Rami si procesor cred ca am sa imi iau in aprilie dar pana atunci nu stiu ce s ajoc

| Mastyy a răspuns:

Mario