| yellowsunx a întrebat:

HEY TPU!:} cu ce program mai pot instala sims 2 in afara de Daemon? am luat dp net Daemon de pe multe siteuri si tot nu merge, decii... cu ce program in afara de el mai pot instala sims`ul? Dau Funda si voturi

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

Hey prietene, in primul daca ai descarcat jocul sims si in folderul jocului iti apar in jur la vreo 40 de fisiere dai clic dreapta pe primul fisier si dai extract here dupaceea doloseste Daemon tools sau power iso, bafta