| ღmrsღCєsarionღ a întrebat:

big grin. Am descarcat GTA San Andreas si cand deschid acolo imi apare ceva de updating apoi " Patch error : Old file does not exist " Ce pot face sa mearga?
Dau fundita happy.

Răspuns Câştigător
| Marian0404 a răspuns:

Unde l-ai descarcat e un folder Hooldum, dai copy si il pui unde ai instalat gtawinking, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Copiezi crack-ul corect din folderul hooldum si apoi o sa-ti mearga. Daca ai vrut sa bagi skinuri noi in joc apoi primesti eroare asta inseamna ca patch 9skinurile) au bug-uri(probleme). Reinstalezi jocul si cauti skinuri. :* see ya