| sergiuboanta a întrebat:

De ceva timp as vrea sa aflu si eu modul acela pentru gta san andreas modul acela care ti armele in spate cine stie dau funda cine raspunde corect multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TheCousinsProduction a răspuns:

Aceste este modul: http://forum.b-zone.ro/topic/100001-modarme-pe-spate/! Si eu il cautam de ceva vreme! Este simplu de instalat.Dai Extract Files unde ai GTA-ul instalat!
Funda?!

1 răspuns:
| sergiuboanta explică:

Mersi pentru raspuns l-am gasit dar oricum mersi, si am sa iti dau funda