| Nadya21 a întrebat:

Eu am o intrebare legat de jocul IMVU. Am un cont pe care sunt creatoare. Tricouri, par, pantaloni, pantofi, etc. stiu cum le pot pune dar nu stiu cum se pot pune vocile la shop. Le am in PC pentru ca deja le-am facut dar nu stiu cum le pot pune. Si inca ceva. Cum pot face credite reale fara sa platesc?

fundita + Vot :*

P. S. = Cel mai bine ar fi sa imi raspundeti la intrebarea cu vocilewinking ( este mai importanta) dar as vrea sa raspundeti la ambele multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

Doamne fereeste! Te joci IMVU laughing
Nu cred ca esti intreaga la minte laughing
Lasa-te.