| Vagabontul_Dani_1996 a întrebat:

Hey TPU,imi puteti propune niste jocuri gratis download ceva de genul call of duty,nfs, gta san andreas...lasati si link-ul de unde pot descarca jocul daca se poate si stiti...

2 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Depinde ce jocuri vrei baga idu nevastuicool4ever@yahoo.com si mai vb tongue

| robertzica a răspuns:

Bai fa-ti Halo0, Halo1, Halo2, Halo3, Halo4, Etc.si fa-ti Gtauri fa-ti 4story Gen mmorpg is frumose
P.S Nu au link de descarcare dar le-am avut scrie pe google Bafta Funda?