| lexualex11 a întrebat:

in sims 3 mi-am ales o cariera de jurnalist si cand ajung la nivelul 3 la cariera acolo unde imi apar informatii despre job imi apare ceva nou care zice ca trebuie sa iau interviuri oamenilor si sa scriu articole despre ele, acum intrebarea mea e : cum cer un interviu si cum scriu un articol despre asta

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Te duci la orice om si ar trebui sa ai o optiune sa-i iei interviu. Si ca sa scrii articolul folosesti un PC sau un laptop. Nu stiu daca merge si cu telefonul.

1 răspuns:
| Larsette a răspuns:

Imi poti spune te rog ce skilluri trebuie sa ai ca sa ai performante in cariera de jurnalism? Vreau ca inainte sa isi ia o slujba sa le invete pe toate (fiind copil inca)