| love_1617 a întrebat:

Hey TPU...intrebare pentru cei care joaca webkinz...la coronitza de minuni daca 2 nestemate la fel risti sa nu mai primesti coronitza?

Răspuns Câştigător
| ღdiaღ a răspuns:

Buna,eu joc webkinz de mult timp, dar sincera sa fiu(si stiu)ca nu are nimic(chiar ai avantaj)iti poti face coroita de mai multe ori atunci.Am incercat! Funda, dai?

2 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Nu,chiar e bine sa ai mai mult de 2 caci daca o faci te lasa sa faci de mai multe ori coroana si nu o se te mai chinuiesti asa de mult

| mirunicascumpica a răspuns:

Nu.dar e bine sa ai dubluri deoarece cand vei lua coronita iti vor ramane dublurile, crede-ma si mie me-au ramas