| marius7122 a întrebat:

m-am gandit sa creez un joc si am nevoie de idei. M-am gandti la ceva simplu, gen flappy bird, 2048, piano tiles, care sa prinda jucatorul.Dau funda celei mai bune idei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creeaza ceva gen: o aventura in care trebuie sa gasesti sabii armuri iar la final scopul jocului este sa il bati pe BOSS ce care a trimis totul dupa tine sa te distruga ca sa nu ajungi la el
Cam asta happy
Bafta!winking

| trandafirrosu24 a răspuns:

Pai toata lumea adora mai multe lv asa ca fa si tu in jur de 20. poti tu sa fii un animal car trebuie sa mearga pe diferite terenuri si sa primeasca diferite infatisari(gen bounce)happy sper ca te-am ajutatbig grin