| LastWhisper a întrebat:

M-am plictisit de jocul League Of Legends Si as vrea sa imi dau contul meu... Are 69 de campioni, Rune AP si AD. Pentru mai multe detalii uitati adresa mea de Skype luku.man3.Il dau pentru un cod de 15 euro Paysafe card. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Cine ia de la tine ma? moartea daca am dreptate...laughing)) tu ceri codu întâi ti-l da si dupa zici pa.

| LastWhisper explică (pentru Lexi888):

Am zis care vrea Am nevoie de niste rp si am un cont vechi crezi ca is ca tine?

| Lexi888 a răspuns:

Hai ma ca păcălești.lu ala ii e frica ca il păcălești si lu ii e frica ca tu il păcălești.

| LastWhisper explică (pentru Lexi888):

Tu intai invata sa vorbesti copil de 10 ani