| Alexxutzaa a întrebat:

M-ati putea ajuta sa imi creez o fata faina pe Imvu (Sa nu fie nooaba,) care sa fie draguta ca si celelalte sau imbracat cu haine faine...etc.Funda!

Răspuns Câştigător
| Clo3e a răspuns:

La inceput toti sunt noobi tongue de creat e treaba ta doar tu stii cum iti place sa fie poti chiar sa strangi bani si iti ei la urma haine infine...noob vei doar primele zile. trebuie sa intri in fiecare zi sa iti ei bani. si stiu ca pana la urma vei arata superwinking Funda? kiss

| Alexxutzaa explică (pentru Clo3e):

Hey! Daca ai cont pe imvu lasa-mi in privat numele ca sa iti dau add.

2 răspunsuri:
| Clo3e a răspuns:

Okwinking Am cont. dar momentan nu joc tongue