| anonim_4396 a întrebat:

Hey TpU! Ma joc Vegas World si am un cont de lvl aproape 5 si nu am primit un T mic jos ca sa schimb culoarea scrisului si nu am nici acea camera foto cu care fac poze.Ce sa fac?
Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| Girl25 a răspuns:

N-ai vazut de cand e intrebarea? straight face nu mai am nevoie fiindca nu ma mai joc

| Iordache_Flori_1986 a răspuns:

Pe net, nu pe facebook laughing atunci vei avea si culoare de toate si camera foto eu am un cont ma cheama floriI

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru Iordache_Flori_1986):

Esti sysu? Eu`s maia2002 da mi-o spart contul de vegas crying

| Alexandra_Serban_1999 a răspuns (pentru Iordache_Flori_1986):

Incearca pe facebookwinking

| Iordache_Flori_1986 a răspuns:

Si sunt nivelul 11-12