| wPapy a întrebat:

Mi-am instalat counter strike 1.6 si mi-am bagat niste harti cu zombie de pe net si nu merg numi apar nici un zombie cand intru pe ele...De ce?

Răspuns Câştigător
| Costy12345 a răspuns:

Tu probabil dai sa joci cu boti atunci nu o sa iti apara niciodata. Pentru a juca zombie intri pe un server de Zombie. Ai grija cu acele harti luate dupa net ca unele sunt keylloger si poti spune adio de la toate conturile de pe pc. NUMAI LUA DE PE NET pluginuri, harti, skin-uri si alte ***-uri

| wPapy explică (pentru Costy12345):

Mda,joc cu boti

1 răspuns: