| Stanciu_Mario_1981 a întrebat:

nu stiu daca am gasit categoria buna, dar mi-am instalat gta v de pe rockstar games si atunci cand apas pe iconita sa intru pe el, imi apare o eroare...mai exact eroarea 202
Si sper din tot sufletul sa ma ajute careva.
MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Code 202 Error Fix

Today, I found a FIX for the error CODE 202

You have to go to : Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center

Select Change Adapter Settings and select your connection Ethernet or WiFi

Go to Properties, Internet Protocol Version 4

| Stanciu_Mario_1981 explică:

Stiu, si mie imi apare la fel, am incercat toate variantele, si degeaba...