| RoxanaGhost a întrebat:

tongue Joc IMVU de mult şi am un program pe nume Sandboxie şi intru pe 2 conturi deodată. N-am mai folosit sandboxie de mult să intru pe al doilea cont de imvu şi când vreau să mă deloghez îmi dă eroare şi iese din Sandboxie.Am reinstalat şi Sandboxie şi Imvu dar la fel...Ce să fac?

1 răspuns:
| Alezzandra a răspuns:

Nu ştiu. Şi mie îmi arată la fel, dar oare de ce? Cine ştie să îmi răspundă sau să adauge la mess : alexandrutzadragutiga şi o să-i dau un fundoi!