| Kisstv a întrebat:

Hey.TPU, pe email cand imi pun parola merge, dar pe mess nu merge am dat nu stiu parola dar imi da niste intrebari de cand mi-am facut contul si nu mai stui ce sa fac? Multumesc!

1 răspuns:
| Dedeteiubeste a răspuns:

...Trebuie sa ti'o schimbi ...bagi raspunsurile ..sau mai simplu ai o noua varianta sa folosestin nr de telefon ..si odata ec bagi nr primesti sms cu un cod pe care il iontroduci dupa si schimbi parola. dar atentie parolele sunt foarte sensibile acum trebuie sa pui ceva ce contine de toate gen Kiss_Tv2 big grin bafta