| xCriisuu a întrebat:

Pe farmerama, cand vreau sa`mi fotografiez ferma tot timpul imi arata in ca e prea devreme si am dat mereu acolo si tot la fel imi apare! dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| cristiancosmin a răspuns:

Nu merge datorita unei modificari si vrea sa nu mai facem poze si sa putem sa intram direct in ferme dar nu putem sa modificam nimic merge sa intri oriunde in parc pasune salbatica si in bahamarama asa am auzit funda?

1 răspuns:
| ZuzZzulina a răspuns:

Si mie imi apare la fel dar am auzit ca de la un anumit nivel poti face asta. Funditssa!? kiss