| FanCS a întrebat:

Puteti sa imi ziceti si mie niste idei de skinuri in cs:go care adunate sa dea 9.7 Euro.

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Sunt skinuri misto si mai ieftine gen p90 module, p2000 pulse, m4a1 blood tiger, heaven guard mag7, famas pulse, bizon cobalt halfstone sau water sigil si le iei stat trak si sunt ieftine

| anonimguy3 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Da ma el isi ia junk dala albastru -_- cand el vrea skinuri misto nu... junk

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonimguy3):

Care din toate alea sunt jeguri? arata chiar bine. si oricum skinuri de p90 nu sunt multe si scumpe